אודות

משרד 'עמית סיני ניהול פרויקטים' נוסד בשנת 2010, במטרה להוות עבור הלקוח כתובת לניהול ופיקוח בסטנדרט גבוה של מקצועיות ואחריות.

המשרד צבר ניסיון של כעשור בניהול פרויקטי בנייה של בתים פרטיים, בניני מגורים, משרדים, מבני ציבור וחללים מסחריים.

הניסיון הניהולי וההתמקדות של המשרד בפרויקטים 'בוטיקים', הוא יתרון בולט בניהול פרויקטים מורכבים וברמת גימור גבוהה.
לכל אורך הדרך, זוכה הלקוח לליווי מקצועי, זמינות מרבית הדבר מתבטא בעיקר בחופש שניתן לו להמשיך את עיסוקיו, ולבחור באיזו מידה להיות מעורב בתהליך.

אנו מנהלים את הפרויקט תוך שקיפות ושותפות מלאה לאורך התהליך.

הליווי הצמוד של של מנהל הפרויקט, מהווה חוט שידרה יציב לאורך כל התהליך ועל-ידי כך, מצמצם עבור הלקוח את גורם ההפתעה.

 
Button
 

השירותים ותחומי ההתמחות

בחינת תכניות למכרז, הצפת בעיות, הצעת חלופות ותאום בין כלל המתכננים להשלמת תכניות.

בשלב זה נבדקת התאמה בין הגדרות המזמין לתכנון האדריכלי וההנדסי בעיקר. בהמשך שלב התכנון, יתבצע תאום טכני בין שאר המתכננים עד להשלמת תכניות עבודה ומפרטים שיסייעו לצמצם טעויות ולהבטיח ביצוע אופטימלי התואם את התכנון הרצוי.

אומדן

עריכת מסמך כמויות ומחירים של סעיפי העבודה השונים. עריכת האומדן מתבססת על התכניות הראשוניות, ומשקפת למזמין את מחירו של המוצר אותו הוא צפוי לקבל.

לוח זמנים

הפקת גאנט הכולל את פעילות הקבלן הראשי, קבלני המשנה והספקים השונים.

נוסף על הפעילויות של בעלי המקצוע, משרדינו מייצר מסגרת זמנים עבור הלקוח, באשר להזמנות מוצרים, מועדי תשלום, החלטות שיש לקבל או כל נושא אחר באחריותו.

שלב הביצוע

תאום בין הגורמים המבצעים, פיקוח על איכות העבודה, בקרה על חומרים, ביצוע בדיקות ודגימות ע"פ צורך, שמירה על תקני בטיחות ונהלי עבודה.

משרד 'עמית סיני- ניהול פרויקטים' דוגל בהקפדה ובקרה ברמה גבוהה ושם דגש על חשיבה משותפת בין המתכננים והלקוחות, וכן במתן פתרונות וחלופות בהתאם לצורכי הפרויקט.

מסירה

סגירת כל הקצוות להשלמת הפרויקט ע"פ התכנון, ריכוז מסמכים ואישורים נדרשים, הפקת תיק פרויקט (צילומים, תכנית AS MADE, חוזים, אחריות וכדומה). משרד "עמית סיני- ניהול פרויקטים" ממשיך ללוות את הלקוח, מסייע במימוש האחריות הניתנת ואף בהתאמות או שינויים לאחר השלמת הפרויקט ומסירתו או אכלוסו.